Volvo XC40
Eftersom denne annonce ikke længere er aktiv, kan billederne ikke længere vises
Annoncepris
288.000 SEK
105.100 km
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Brændstofforbrug (WLTP)Log ind
Modelår2020
BrændstofLog ind
FarveLog ind
CO₂ emission (WLTP)Log ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-04-15
Status Solgt efter 157 dage
Dage til salg 161
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af DAE15H


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce blev fundet på


OBS! Annoncen på denne side er ikke længere aktiv.

blocket.se
Forespørg om kildemateriale

Forhandler


Adolfssons Bil
Moavägen 1
514 32 Tranemo, Sverige
Telefonnummer: 0325-770 55
Netop nu - åben (09:00 - 13:00)

Lignende annoncer


Volvo XC40 D3 AWD 150hk Momentum Pro Värmare 1-Ägare
2020 / 65.970km
294.900 SEK

Bilforhandlere
Täby

Vis alle annoncerVolvo XC40 D3 AWD 150hk Momentum Pro Värmare 1-Ägare
Volvo XC40 D3 150hk AWD Inscription Värmare Kamera Skinn
2020 / 69.260km
314.800 SEK

Bilforhandlere
Sundsvall

Vis alle annoncerVolvo XC40 D3 150hk AWD Inscription Värmare Kamera Skinn
Volvo XC40 2020 USR07A
2020 / 72.270km
288.900 SEK

Bilforhandlere
Hisings Backa

Vis alle annoncerVolvo XC40 2020 USR07A
Volvo XC40 D3 AWD 150hk Momentum Värmare VOC Kamera Drag
2019 / 115.390km
249.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerVolvo XC40 D3 AWD 150hk Momentum Värmare VOC Kamera Drag
Volvo XC40 D3 AWD Momentum Pro CarPlay D-värm VoC 150hk
2019 / 151.900km
209.000 SEK

Bilforhandlere
Täby

Vis alle annoncerVolvo XC40 D3 AWD Momentum Pro CarPlay D-värm VoC 150hk