Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Kia Niro
Annoncepris
158.900 SEK
132.040 km
Se hele annoncen på
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Brændstofforbrug (WLTP)Log ind
Modelår2019
BrændstofLog ind
FarveLog ind
CO₂ emission (WLTP)Log ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-09-07
Status Aktiv
Dage til salg 13
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af CFB53G


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Riddermark Bil, Linköping
5
Vigfastgatan 5
582 78 Linköping, Sverige
Netop nu - åben (09:00 - 19:00)

Lignende annoncer


Kia Niro 1.6 PHEV Advance Plus Drag CarPlay Navi Kamera
2019 / 93.850km
174.900 SEK

Bilforhandlere
Hisings Backa

Vis alle annoncerKia Niro 1.6 PHEV Advance Plus Drag CarPlay Navi Kamera
Kia Niro Plug-in Advance Plus 2 Skinn Värm Kamera Navi
2019 / 102.800km
169.900 SEK

Bilforhandlere
Täby

Vis alle annoncerKia Niro Plug-in Advance Plus 2 Skinn Värm Kamera Navi
Kia Niro P-HEV 141hk Advance Plus Navi Kamera Carplay
2019 / 81.060km
178.800 SEK

Bilforhandlere
Halmstad

Vis alle annoncerKia Niro P-HEV 141hk Advance Plus Navi Kamera Carplay
Kia Niro P-HEV 141hk Advance Plus Navi Kamera Drag Läder
2019 / 80.970km
178.800 SEK

Bilforhandlere
Örebro

Vis alle annoncerKia Niro P-HEV 141hk Advance Plus Navi Kamera Drag Läder
Kia Niro P-HEV Advance Plus 2 Drag Skinn Kamera CarPlay Navi
2019 / 87.450km
184.900 SEK

Bilforhandlere
Järfälla

Vis alle annoncerKia Niro P-HEV Advance Plus 2 Drag Skinn Kamera CarPlay Navi
Kia Niro 2019 FPU47M
2019 / 121.010km
153.900 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerKia Niro 2019 FPU47M