Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
BMW i3
Annoncepris
204.900 SEK
73.260 km
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
TransmissionAutomatisk
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Kombinerede ulemperLog ind
Modelår2021
BrændstofLog ind
FarveLog ind
RækkeviddeLog ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-06-22
Status Aktiv
Dage til salg 69
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af FFN86W


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Bilia BMW, Hisingen Aröd
Aröds Industriväg 10
442 43 Kungälv, Sverige
Netop nu - lukket (11:00 - 15:00)

Lignende annoncer


BMW i3s 120 Ah 183hk Comfort Advanced Värmepump Navi
2021 / 58.370km
208.900 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerBMW i3s 120 Ah 183hk Comfort Advanced Värmepump Navi
BMW i3
2022 / 67.300km
229.000 SEK

Bilforhandlere

Vis alle annoncerBMW i3
BMW i3 120 Ah 183hk Advanced Navi Kamera P-sensor
2019 / 97.830km
189.900 SEK

Bilforhandlere
Linköping

Vis alle annoncerBMW i3 120 Ah 183hk Advanced Navi Kamera P-sensor
BMW i3 120 Ah Comfort Advanced Värmare Kamera Navi P-Sensor
2022 / 32.280km
241.800 SEK

Bilforhandlere
Järfälla

Vis alle annoncerBMW i3 120 Ah Comfort Advanced Värmare Kamera Navi P-Sensor