Volvo V60
Bildene kan ikke vises da annonsen ikke er aktiv lenger
Annonsert pris
159 800 SEK
126 690 km
Kjøretøyinfo
ModellVolvo V60
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (NEDC)Logg inn
Årsmodell2017
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (NEDC)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-06-22
Status Solgt etter 9 dager
Dager til salgs 9
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av PSC550


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ble funnet på


Merk! Annonsen på denne siden er ikke aktiv lenger.

bytbil.com
Be om kildemateriale

Selger


Rejmes, Örebro
Bettorpsgatan 4
703 69 Örebro, Sverige
Telefonnummer: 019-30 17 00
Akkurat nå – åpent (08:00 - 18:00)
Autorisert forhandler av
Volvo

Lignende annonser


Volvo V60 D3 Momentum Värmare P-sensorer Bluetooth Rattvärm
2017 / 173 050km
124 900 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseVolvo V60 D3 Momentum Värmare P-sensorer Bluetooth Rattvärm
Volvo V60 D3 150hk R-Design Navi Kamera D-värmare Drag
2017 / 173 350km
139 800 SEK

Bilforhandler
Uppsala

Vis annonseVolvo V60 D3 150hk R-Design Navi Kamera D-värmare Drag
Volvo V60 D3 R-Design, B-Kamera, Taklucka, PDC 150hk
2017 / 138 410km
169 800 SEK

Bilforhandler
Kungälv

Vis annonseVolvo V60 D3 R-Design, B-Kamera, Taklucka, PDC 150hk
Volvo V60 D3 Momentum VOC Värmare Sensorer Drag Halvskinn
2018 / 135 380km
159 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseVolvo V60 D3 Momentum VOC Värmare Sensorer Drag Halvskinn
Volvo V60 D3 Summum Business Edition Navi Skinn Sensorer VOC
2016 / 132 930km
154 900 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseVolvo V60 D3 Summum Business Edition Navi Skinn Sensorer VOC