Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Honda HR-V
Annonsert pris
285 000 SEK
80 000 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
GirkasseAutomatisk
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2022
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-07-31
Status Aktiv
Dager til salgs 24
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og . Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av FST56C


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Simris bygata 21
272 91 Simrishamn, Sverige
Akkurat nå – stengt (07:30 - 17:30)

Lignende annonser


Honda HR-V e:HEV 1.5 i-MMD e-CVT Kamera CarPlay 131hk
2022 / 42 340km
278 900 SEK

Bilforhandler
Täby

Vis annonseHonda HR-V e:HEV 1.5 i-MMD e-CVT Kamera CarPlay 131hk
Honda HR-V 2022 EDO998
2022 / 28 180km
284 800 SEK

Bilforhandler
Västerås

Vis annonseHonda HR-V 2022 EDO998
Honda HR-V 2022 SDB16Y
2022 / 53 430km
279 900 SEK

Bilforhandler
Västerås

Vis annonseHonda HR-V 2022 SDB16Y
Honda HR-V e:HEV 1.5 i-MMD Advance Kamera Navi Adapt-fart
2024 / 11 860km
309 900 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseHonda HR-V e:HEV 1.5 i-MMD Advance Kamera Navi Adapt-fart
Honda HR-V 2024 MGU85Z
2024 / 8 030km
309 900 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseHonda HR-V 2024 MGU85Z