Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Honda Civic
Annonsert pris
174 900 SEK
118 940 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
GirkasseAutomatisk
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2017
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-08-27
Status Aktiv
Dager til salgs 2
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av KYS174


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Täby
4
Måttbandsvägen 3A
187 66 Täby, Sverige
Telefonnummer: 085-909 30 40
Akkurat nå – stengt (10:00 - 18:00)

Lignende annonser


Honda Civic 1.5 i-VTEC 182hk Pano Navi Kamera Bluetooth
2017 / 153 220km
178 900 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseHonda Civic 1.5 i-VTEC 182hk Pano Navi Kamera Bluetooth
Honda Civic i-VTEC Turbo 182hk Pano M-Värmare Kamera Navi
2017 / 135 120km
178 900 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseHonda Civic i-VTEC Turbo 182hk Pano M-Värmare Kamera Navi
Honda Civic 2017 HBO087
2017 / 92 640km
178 900 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseHonda Civic 2017 HBO087
Honda Civic 5-dörrar 2018 PYL431
2018 / 138 600km
178 900 SEK

Bilforhandler
Uppsala

Vis annonseHonda Civic 5-dörrar 2018 PYL431