Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Audi Q5
Annonsert pris
264 800 SEK
106 930 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
ModellAudi Q5
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2017
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-06-24
Status Aktiv
Dager til salgs 66
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av YOY564


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Järfälla
4
Kontovägen 5
175 62 Järfälla, Sverige
Telefonnummer: 010-330 74 00
Akkurat nå – stengt (10:00 - 16:00)

Lignende annonser


Audi Q5 2.0 TDI Quattro 190hk S-Line Dragkrok Backkamera
2017 / 136 170km
238 900 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseAudi Q5 2.0 TDI Quattro 190hk S-Line Dragkrok Backkamera
Audi Q5 2017 PKM330
2017 / 196 490km
194 900 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseAudi Q5 2017 PKM330
Audi Q5 2017 YNL649
2017 / 156 040km
249 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseAudi Q5 2017 YNL649
Audi Q5 2.0 TDI Q 2017 PLW378
2017 / 157 950km
249 800 SEK

Bilforhandler
Västerås

Vis annonseAudi Q5 2.0 TDI Q 2017 PLW378
Audi Q5 2.0 TDI Q S Tronic 190hk 2017 YOH754
2017 / 132 280km
229 900 SEK

Bilforhandler
Uppsala

Vis annonseAudi Q5 2.0 TDI Q S Tronic 190hk 2017 YOH754
Audi Q5 2018 YUU091
2018 / 125 400km
259 800 SEK

Bilforhandler
Hisings Backa

Vis annonseAudi Q5 2018 YUU091