Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Audi Q3
Annonsert pris
259 800 SEK
81 630 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2020
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-07-14
Status Aktiv
Dager til salgs 45
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av DEM26D


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Halmstad
4
Skyttevägen 20
302 44 Halmstad, Sverige
Telefonnummer: 035-240 06 00
Akkurat nå – stengt (09:00 - 19:00)

Lignende annonser


Audi Q3 2020 MHN02F
2020 / 44 920km
284 900 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseAudi Q3 2020 MHN02F
Audi Q3 2022 NAP02G
2022 / 52 200km
288 900 SEK

Bilforhandler
Uppsala

Vis annonseAudi Q3 2022 NAP02G
Audi Q3 2022 OXE23E
2022 / 59 790km
268 900 SEK

Bilforhandler
Hisings Backa

Vis annonseAudi Q3 2022 OXE23E
Audi Q3 2021 DEO655
2021 / 60 700km
278 900 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseAudi Q3 2021 DEO655