Alfa Romeo

Alfa Romeo 1900 Berlina 1.9 Manuell, 4-trinn, 80hk, 1950 4-speed


Årsmodell
Alfa Romeo 1900 Berlina 1950
Serier / Modell19001900 Berlina
Generasjon
190 Series 1
Chassis
Sedan, 4 dører
Antall seter
4
Registrert i Norge
-
Aktuelle annonser
-
Gjennomsnittspris på aktuelle annonser
-
Den fullstendige listen over spesifikasjoner er skjult. Logg inn

Filter




Motorspesifikasjoner
Motor
1.9 Alfa Romeo 1900 Berlina 1950
Motorkonfigurasjon
1.9 I4
Ytelse
59 kW (80 hp)
Motortype
P
Bensin
Drivlinje
Tohjulsdrift
Topphastighet
150 km/t
Akselerasjon, 0–100 km/t
15.90 sek

Forklaring:Antall registrerte kjøretøy i Norge Kjøretøy til salgs Gjennomsnittspris på aktuelle annonser (NOK)

Listen er skjult. Logg inn
Du har nådd antallet gratis søk per dag. Prøv igjen i morgen eller logge inn for ytterligare tillgång. Logg inn / registrer deg

Brukerbilder


Det finnes ingen brukerbilder av Alfa Romeo 1900 Berlina 1.9 Manuell, 4-trinn, 80hk, 1950.

Alfa Romeo 1900 Berlina 1.9 Manuell, 4-trinn, 80hk, 1950 i Norge


Det er ingen registrerte Alfa Romeo 1900 Berlina 1.9 Manuell, 4-trinn, 80hk, 1950 i Norge.