Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Volvo V60
Annoncepris
139.800 SEK
243.630 km
Se hele annoncen på
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Brændstofforbrug (NEDC)Log ind
Modelår2018
BrændstofLog ind
FarveLog ind
CO₂ emission (NEDC)Log ind
Annonceinfo
Udgivet 2025-05-30
Status Aktiv
Dage til salg 481
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af NYT416


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Riddermark Bil, Järfälla
4
Kontovägen 5
175 62 Järfälla, Sverige
Telefonnummer: 010-330 74 00
Netop nu - lukket (09:00 - 19:00)

Lignende annoncer


Volvo V60 D4 190hk AWD Classic Momentum Värmare Drag Navi
2018 / 165.390km
174.800 SEK

Bilforhandlere
Östersund

Vis alle annoncerVolvo V60 D4 190hk AWD Classic Momentum Värmare Drag Navi
Volvo V60 D4 AWD Momentum Drag Värmare Kamera Rattvärme
2017 / 159.710km
178.900 SEK

Bilforhandlere
Linköping

Vis alle annoncerVolvo V60 D4 AWD Momentum Drag Värmare Kamera Rattvärme
Volvo V60 D4 AWD 190hk R-Design VOC D-Värm Skinn/Alcantara
2016 / 197.760km
184.900 SEK

Bilforhandlere
Östersund

Vis alle annoncerVolvo V60 D4 AWD 190hk R-Design VOC D-Värm Skinn/Alcantara
Volvo V60 D4 AWD R-Design VOC Kamera Drag T-Lucka D-Värmare
2016 / 137.880km
214.700 SEK

Bilforhandlere
Östersund

Vis alle annoncerVolvo V60 D4 AWD R-Design VOC Kamera Drag T-Lucka D-Värmare