Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Volkswagen ID.3
Annoncepris
299.000 SEK
24.000 km
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
TransmissionAutomatisk
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Kombinerede ulemperLog ind
Modelår2023
BrændstofLog ind
FarveLog ind
RækkeviddeLog ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-09-11
Status Aktiv
Dage til salg 11
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af WGX20M


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Atteviks, Nässjö
2
Bockängsgatan 12
571 38 Nässjö, Sverige
Telefonnummer: 0380-55 63 00
Netop nu - lukket (09:00 - 18:00)

Lignende annoncer


Volkswagen ID.3 Pro Performance Life, Pro 204hk
2023 / 60.800km
279.900 SEK

Bilforhandlere
Södertälje

Vis alle annoncerVolkswagen ID.3 Pro Performance Life, Pro 204hk
Volkswagen ID.3 Pro Performance 1st Edt MAX Pano HUD Massage
2021 / 110.810km
224.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerVolkswagen ID.3 Pro Performance 1st Edt MAX Pano HUD Massage
Volkswagen ID.3 Pro Performance Värmare CarPlay Rattvärme
2021 / 50.980km
234.800 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerVolkswagen ID.3 Pro Performance Värmare CarPlay Rattvärme
Volkswagen ID.3 Pro Performance Värmare CarPlay Rattvärme
2021 / 93.170km
219.800 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerVolkswagen ID.3 Pro Performance Värmare CarPlay Rattvärme
Volkswagen ID.3 Pro Performance Adapt-fart Värm P-Sensorer
2021 / 75.480km
224.800 SEK

Bilforhandlere
Järfälla

Vis alle annoncerVolkswagen ID.3 Pro Performance Adapt-fart Värm P-Sensorer