Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Tesla Model 3
Annoncepris
259.800 SEK
157.940 km
Se hele annoncen på
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
TransmissionAutomatisk
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Kombinerede ulemperLog ind
Modelår2021
BrændstofLog ind
FarveLog ind
RækkeviddeLog ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-09-23
Status Aktiv
Dage til salg 2
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af HYF80M


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Riddermark Bil, Östersund
5
Fagerbacken 70
831 48 Östersund, Sverige
Telefonnummer: 010-330 73 99
Netop nu - åben (10:00 - 16:00)

Lignende annoncer


Tesla Model 3 Performance Värmepump Autopilot Svensksåld
2021 / 120.860km
288.900 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance Värmepump Autopilot Svensksåld
Tesla Model 3 Performance AWD Svensksåld Panorama Drag
2021 / 101.580km
299.800 SEK

Bilforhandlere
Sundsvall

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance AWD Svensksåld Panorama Drag
Tesla Model 3 Performance AWD Svensksåld Panorama
2021 / 101.020km
298.800 SEK

Bilforhandlere
Sundsvall

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance AWD Svensksåld Panorama
Tesla Model 3 Performance Autopilot Värmepump Rattvärme MOMS
2021 / 89.210km
309.800 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerTesla Model 3 Performance Autopilot Värmepump Rattvärme MOMS