Billeder er skjulte.
Dele af Car.info er kun tilgængelige for indloggede brugere. Log ind
Nissan Leaf
Annoncepris
149.800 SEK
85.970 km
Se hele annoncen på
Oplysninger for køretøj
FælgpakkerLog ind
Acceleration: 0-100 km/tLog ind
Kombinerede ulemperLog ind
Modelår2020
BrændstofLog ind
FarveLog ind
RækkeviddeLog ind
Annonceinfo
Udgivet 2026-08-27
Status Aktiv
Dage til salg 2
Denne type bilmodeller sælges gerne til en gennemsnitspris på dage (virksomheder) og dage (privatpersoner). Antallet af dage refererer til annoncer, der har været vellykkede.

Historisk prisestimat


Begrænset adgang
Log ind

Vejledende vurdering af CZR84F


Prishistorik


Begrænset adgang
Log ind

Lignende biler, der er til salg


Begrænset adgang
Log ind

Annonce kan findes på


Følg linket for at se annoncen på:

Forhandler


Riddermark Bil, Transportbilscenter Göteborg
Aröds industriväg 2A
422 43 Hisings Backa, Sverige
Netop nu - åben (10:00 - 18:00)

Lignende annoncer


Nissan Leaf  N-Connecta 360° Navi Carplay Värmepump
2020 / 30.460km
159.800 SEK

Bilforhandlere
Uppsala

Vis alle annoncerNissan Leaf  N-Connecta 360° Navi Carplay Värmepump
Nissan Leaf 150hk N-Connecta 360° Kamera CarPlay Rattvärme
2020 / 115.370km
124.900 SEK

Bilforhandlere
Strängnäs

Vis alle annoncerNissan Leaf 150hk N-Connecta 360° Kamera CarPlay Rattvärme
Nissan Leaf 150hk Tekna BOSE 360° kamera Halvskinn MOMS
2020 / 29.830km
179.800 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerNissan Leaf 150hk Tekna BOSE 360° kamera Halvskinn MOMS
Nissan Leaf 40 kWh 150hk N-Connecta 360° Rattvärme Navi
2018 / 146.360km
114.800 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerNissan Leaf 40 kWh 150hk N-Connecta 360° Rattvärme Navi
Nissan Leaf 150hk Tekna 360° Kamera Rattvärme Navi
2018 / 84.810km
148.900 SEK

Bilforhandlere
Norsborg

Vis alle annoncerNissan Leaf 150hk Tekna 360° Kamera Rattvärme Navi