Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Volvo XC40
Utannonserat pris
339 800 SEK
10 500 mil
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (WLTP)Logga in
Modellår2020
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (WLTP)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-18
Status Till salu
Dagar till salu 10
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av FRZ76M


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Mellinger Bil
5
Hejargränd 2
721 33 Västerås, Sverige
Telefonnummer: 021-300 300
Just nu stängt (09:00 - 18:00)

Liknande annonser


Volvo XC40 D4 AWD Intro Edition Navi 360° Skinn D-Värm
2018 / 13 220mil
254 800 SEK

Företag
Uppsala

Visa annonsVolvo XC40 D4 AWD Intro Edition Navi 360° Skinn D-Värm
Volvo XC40 D4 AWD 190hk R-Design Navi Värmare Adaptiv-Fart
2018 / 11 163mil
274 900 SEK

Företag
Halmstad

Visa annonsVolvo XC40 D4 AWD 190hk R-Design Navi Värmare Adaptiv-Fart
Volvo XC40 D4 AWD R-Design Pano *Unik Interiör* Kamera Drag
2019 / 14 486mil
287 000 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsVolvo XC40 D4 AWD R-Design Pano *Unik Interiör* Kamera Drag
Volvo XC40 D4 190hk AWD Inscription Pano Värm H/K Skinn Drag
2019 / 17 485mil
269 800 SEK

Företag
Sundsvall

Visa annonsVolvo XC40 D4 190hk AWD Inscription Pano Värm H/K Skinn Drag