Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Volkswagen Tiguan
Utannonserat pris
179 800 SEK
17 518 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (WLTP)Logga in
Modellår2018
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (WLTP)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-14
Status Till salu
Dagar till salu 12
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av GCM925


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Riddermark Bil, Halmstad
4
Skyttevägen 20
302 44 Halmstad, Sverige
Telefonnummer: 035-240 06 00
Just nu stängt (09:00 - 19:00)

Liknande annonser


Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4M 190hk Cockpit Värmare CarPlay
2018 / 15 097mil
194 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsVolkswagen Tiguan 2.0 TDI 4M 190hk Cockpit Värmare CarPlay
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4M GT Värm Cockpit 360° Dragkrok
2018 / 11 872mil
219 800 SEK

Företag
Hisings Backa

Visa annonsVolkswagen Tiguan 2.0 TDI 4M GT Värm Cockpit 360° Dragkrok
Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4M Cockpit D-Värmare B-Kamera Drag
2018 / 11 174mil
238 900 SEK

Företag
Östersund

Visa annonsVolkswagen Tiguan 2.0 TDI 4M Cockpit D-Värmare B-Kamera Drag
Volkswagen Tiguan 2018 HKN345
2018 / 8 674mil
239 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsVolkswagen Tiguan 2018 HKN345