Volkswagen Passat
Eftersom annonsen inte är aktiv, kan bilderna inte visas
Utannonserat pris
249 000 SEK
18 780 mil
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (WLTP)Logga in
Modellår2024
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (WLTP)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-06-25
Status Såld efter 14 dagar
Dagar till salu 8
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av FLU56L


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Bilen annonserades ut hos


OBS! Annonserna på denna sida är inte längre aktiva.

Tradera
Begär utdrag av källmaterial

Säljare


KVD, Luleå
3
Torpslingan 13
973 47 Luleå, Sverige
Telefonnummer: 0705-687 849

Liknande annonser


Volkswagen Passat Alltrack
2023 / 3 830mil
345 000 SEK

Företag

Visa annonsVolkswagen Passat Alltrack
Volkswagen Passat Alltrack 2022 GLH28G
2022 / 14 745mil
229 900 SEK

Företag
Hisings Backa

Visa annonsVolkswagen Passat Alltrack 2022 GLH28G
Volkswagen Passat Alltrack 2023 WAA42J
2023 / 10 318mil
298 700 SEK

Företag
Skogås

Visa annonsVolkswagen Passat Alltrack 2023 WAA42J
Volkswagen Passat 2023 PSS34L
2023 / 12 908mil
274 900 SEK

Företag
Uppsala

Visa annonsVolkswagen Passat 2023 PSS34L