Tesla Model Y
Eftersom annonsen inte är aktiv, kan bilderna inte visas
Utannonserat pris
344 800 SEK
12 603 mil
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
VäxellådaAutomatisk
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Blandad förbr.Logga in
Modellår2023
BränsleLogga in
RäckviddLogga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-13
Status Såld efter 8 dagar
Dagar till salu 8
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av NPO135


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Bilen annonserades ut hos


OBS! Annonserna på denna sida är inte längre aktiva.

blocket.se
Begär utdrag av källmaterial

Säljare


Riddermark Bil, Transportbilscenter Göteborg
Aröds industriväg 2A
422 43 Hisings Backa, Sverige
Just nu öppet (10:00 - 18:00)

Liknande annonser


Tesla Model Y Performance Dragkrok Autopilot MOMS
2023 / 7 700mil
409 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsTesla Model Y Performance Dragkrok Autopilot MOMS
Tesla Model Y Performance AWD 534hk Värmepump Pano MOMS
2023 / 8 610mil
399 700 SEK

Företag
Örebro

Visa annonsTesla Model Y Performance AWD 534hk Värmepump Pano MOMS
Tesla Model Y Performance AWD MOMS Drag Värmepump
2023 / 10 554mil
374 800 SEK

Företag
Linköping

Visa annonsTesla Model Y Performance AWD MOMS Drag Värmepump
Tesla Model Y Performance 534hk Autopilot Kamera Drag MOMS
2023 / 9 972mil
374 900 SEK

Företag
Örebro

Visa annonsTesla Model Y Performance 534hk Autopilot Kamera Drag MOMS
Tesla Model Y Performance Drag Autopilot Pano 360° 1 brukare
2023 / 7 960mil
409 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsTesla Model Y Performance Drag Autopilot Pano 360° 1 brukare