Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Tesla Model Y
Utannonserat pris
414 900 SEK
4 375 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
VäxellådaAutomatisk
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Blandad förbr.Logga in
Modellår2023
BränsleLogga in
RäckviddLogga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-09-22
Status Till salu
Dagar till salu 0 (10 h)
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av JAN33P


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


1
Firmavägen 3
702 36 Örebro, Sverige
Telefonnummer: 019-760 88 77
Just nu stängt (09:00 - 19:00)

Liknande annonser


Tesla Model Y Long Range AWD Drag 1-Brukare Drag Pano AP
2023 / 7 983mil
388 900 SEK

Företag
Östersund

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD Drag 1-Brukare Drag Pano AP
Tesla Model Y Long Range AWD Autopilot Dragkrok MOMS
2023 / 4 591mil
408 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD Autopilot Dragkrok MOMS
Tesla Model Y Long Range AWD 1 Brukare Drag Pano Kamera
2023 / 7 844mil
388 900 SEK

Företag
Östersund

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD 1 Brukare Drag Pano Kamera
Tesla Model Y Long Range AWD 1 Brukare Drag Moms Pano Kamera
2023 / 9 337mil
374 800 SEK

Företag
Östersund

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD 1 Brukare Drag Moms Pano Kamera
Tesla Model Y Long Range AWD Drag Autopilot 360° Värm
2023 / 5 199mil
419 900 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD Drag Autopilot 360° Värm