Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Tesla Model Y
Utannonserat pris
388 900 SEK
5 549 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
VäxellådaAutomatisk
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Blandad förbr.Logga in
Modellår2022
BränsleLogga in
RäckviddLogga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-09-04
Status Till salu
Dagar till salu 18
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av OBG12B


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Riddermark Bil, Linköping
5
Vigfastgatan 5
582 78 Linköping, Sverige
Just nu stängt (09:00 - 19:00)

Liknande annonser


Tesla Model Y Long Range Autopilot Ljus Interiör Drag MOMS
2022 / 14 957mil
318 900 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsTesla Model Y Long Range Autopilot Ljus Interiör Drag MOMS
Tesla Model Y Long Range AWD Svensksåld Dragkrok Pano
2022 / 8 440mil
364 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD Svensksåld Dragkrok Pano
Tesla Model Y Long Range AWD Få Brukare AWD Pano Moms Kamera
2022 / 12 094mil
344 800 SEK

Företag
Östersund

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD Få Brukare AWD Pano Moms Kamera
Tesla Model Y Long Range AWD Drag En-Brukare Värmare MOMS
2022 / 9 768mil
344 500 SEK

Företag
Linköping

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD Drag En-Brukare Värmare MOMS
Tesla Model Y Long Range AWD Autopilot Panorama Skinn Drag
2022 / 7 023mil
364 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsTesla Model Y Long Range AWD Autopilot Panorama Skinn Drag