Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Tesla Model 3
Utannonserat pris
369 900 SEK
5 242 mil
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
VäxellådaAutomatisk
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Blandad förbr.Logga in
Modellår2022
BränsleLogga in
RäckviddLogga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-21
Status Till salu
Dagar till salu 6
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av SCY97J


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Garverigatan 4
565 33 Mullsjö, Sverige
Just nu stängt (07:00 - 16:00)

Liknande annonser


Tesla Model 3 2022 CER46C
2022 / 14 351mil
289 900 SEK

Företag
Halmstad

Visa annonsTesla Model 3 2022 CER46C
Tesla Model 3 2022 AZA84K
2022 / 8 324mil
324 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsTesla Model 3 2022 AZA84K
Tesla Model 3 2022 JMW18P
2022 / 6 569mil
348 800 SEK

Företag
Östersund

Visa annonsTesla Model 3 2022 JMW18P
Tesla Model 3 Performance 513hk Autopilot Pano Kamera
2023 / 8 577mil
359 800 SEK

Företag
Halmstad

Visa annonsTesla Model 3 Performance 513hk Autopilot Pano Kamera
Tesla Model 3 Performance Rattvärme Kamera Svensksåld
2023 / 10 595mil
324 800 SEK

Företag
Norsborg

Visa annonsTesla Model 3 Performance Rattvärme Kamera Svensksåld