Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Škoda Superb
Utannonserat pris
268 800 SEK
10 714 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (WLTP)Logga in
Modellår2021
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (WLTP)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-07-27
Status Till salu
Dagar till salu 28
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av NHA04B


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


1
Firmavägen 3
702 36 Örebro, Sverige
Telefonnummer: 019-760 88 77
Just nu stängt (09:00 - 19:00)

Liknande annonser


Škoda Superb 1.4 TSI iV L&K Drag Värmare Kamera Skinn Navi
2021 / 14 238mil
239 800 SEK

Företag
Västerås

Visa annonsŠkoda Superb 1.4 TSI iV L&K Drag Värmare Kamera Skinn Navi
Skoda Superb Kombi L&K Värm Pano Canton Cockpit Drag Kamera
2021 / 14 654mil
229 700 SEK

Företag
Norsborg

Visa annonsSkoda Superb Kombi L&K Värm Pano Canton Cockpit Drag Kamera
Škoda Superb iV 1.4 TSI 218hk L&K Cockpit Värm Kamera Drag
2021 / 11 155mil
259 800 SEK

Företag
Hisings Backa

Visa annonsŠkoda Superb iV 1.4 TSI 218hk L&K Cockpit Värm Kamera Drag
Škoda Superb iV Kombi 1.4 TSI Sportline Pano Drag Canto
2021 / 12 361mil
269 800 SEK

Företag
Halmstad

Visa annonsŠkoda Superb iV Kombi 1.4 TSI Sportline Pano Drag Canto
Škoda Superb Kombi 1.4 iV Business L&K Canton Kamera Drag
2021 / 6 382mil
308 800 SEK

Företag
Örebro

Visa annonsŠkoda Superb Kombi 1.4 iV Business L&K Canton Kamera Drag
Škoda Superb 2021 FOR78X
2021 / 12 251mil
229 800 SEK

Företag
Uppsala

Visa annonsŠkoda Superb 2021 FOR78X