Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Opel Corsa
Utannonserat pris
109 800 SEK
3 844 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (WLTP)Logga in
Modellår2019
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (WLTP)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-21
Status Till salu
Dagar till salu 4
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av WOT788


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Riddermark Bil, Webblager Strängnäs
1
Kalkstensgatan 21A
645 47 Strängnäs, Sverige
Just nu öppet (09:00 - 19:00)

Liknande annonser


Opel Corsa 2019 GKK48U
2019 / 5 951mil
104 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsOpel Corsa 2019 GKK48U
Opel Corsa 1.4 Enjoy 1 brukare Farthållare AC P-Sensorer
2016 / 5 610mil
89 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsOpel Corsa 1.4 Enjoy 1 brukare Farthållare AC P-Sensorer
Opel Corsa 2018 YXN460
2018 / 9 601mil
84 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsOpel Corsa 2018 YXN460