Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Nissan Leaf
Utannonserat pris
209 900 SEK
5 057 mil
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Blandad förbr.Logga in
Modellår2022
BränsleLogga in
RäckviddLogga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-07-02
Status Till salu
Dagar till salu 86
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av YUT69E


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Fikratsson Bil
Transportgatan 1
595 58 Mantorp, Sverige
Telefonnummer: 0142-60 00 50
Just nu stängt (11:00 - 14:00)

Liknande annonser


Nissan Leaf e+ 217hk N-Connecta 360° kamera Navi Rattvärme
2022 / 5 981mil
204 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsNissan Leaf e+ 217hk N-Connecta 360° kamera Navi Rattvärme
Nissan Leaf 2022 ZRG82P
2022 / 3 305mil
214 800 SEK

Företag
Strängnäs

Visa annonsNissan Leaf 2022 ZRG82P
Nissan Leaf
2024 / 5 290mil
219 000 SEK

Företag

Visa annonsNissan Leaf