Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
Fiat 500
Utannonserat pris
134 800 SEK
4 239 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Bränsleförbrukning (WLTP)Logga in
Modellår2022
BränsleLogga in
CO₂ utsläpp (WLTP)Logga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-22
Status Till salu
Dagar till salu 2
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av RAB15A


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Riddermark Bil, Järfälla
4
Kontovägen 5
175 62 Järfälla, Sverige
Telefonnummer: 010-330 74 00
Just nu öppet (09:00 - 19:00)

Liknande annonser


Fiat 500 2022 ELP02E
2022 / 1 738mil
129 900 SEK

Företag
Halmstad

Visa annonsFiat 500 2022 ELP02E
Fiat 500 Hybrid 70hk Farthållare Bluetooth 0,53l/mil
2023 / 3 392mil
129 800 SEK

Företag
Hisings Backa

Visa annonsFiat 500 Hybrid 70hk Farthållare Bluetooth 0,53l/mil
Fiat 500 2023 BPD38D
2023 / 1 861mil
139 800 SEK

Företag
Uppsala

Visa annonsFiat 500 2023 BPD38D