Bilder är dolda.
Delar av Car.info enbart tillgängliga för inloggade användare. Logga in
BMW i3
Utannonserat pris
179 800 SEK
13 996 mil
Se hela annonsen hos
Fordonsuppgifter
UtrustningspaketLogga in
VäxellådaAutomatisk
Acceleration, 0-100 km/hLogga in
Blandad förbr.Logga in
Modellår2019
BränsleLogga in
RäckviddLogga in
Annonsinformation
Publicerad 2026-08-12
Status Till salu
Dagar till salu 18
Bilar av denna modell säljs i genomsnitt på dagar (företag) och dagar (privat). Antalet dagar avser framgångsrika annonser.

Historisk prisuppskattning


Begränsad åtkomst
Logga in

Indikativ värdering av WHO216


Prishistorik


Begränsad åtkomst
Logga in

Liknande bilar till salu


Begränsad åtkomst
Logga in

Annons finns hos


Följ länken för att se annonsen hos:

Säljare


Riddermark Bil, Recharge Stockholm
Nyckelvägen 2
142 50 Skogås, Sverige
Telefonnummer: 08-360 826
Just nu stängt (10:00 - 16:00)

Liknande annonser


BMW i3 120 Ah 183hk Advanced Navi Kamera P-sensor
2019 / 9 783mil
189 900 SEK

Företag
Linköping

Visa annonsBMW i3 120 Ah 183hk Advanced Navi Kamera P-sensor
BMW i3 2019 GSY97M
2019 / 5 569mil
179 800 SEK

Företag
Örebro

Visa annonsBMW i3 2019 GSY97M
BMW i3 120 Ah Comfort Advanced Värmare Kamera Navi P-Sensor
2022 / 3 228mil
241 800 SEK

Företag
Järfälla

Visa annonsBMW i3 120 Ah Comfort Advanced Värmare Kamera Navi P-Sensor
Bild saknas
2022 / 6 000mil
-

Företag
Hisings Backa

Visa annonsBMW i3s 120 Ah, 183hk, 2022