Suzuki

Suzuki Wagon R+ 2003 generation MM (2000 - 2004)


Årsmodell
Suzuki Wagon R+ 2003
Serier / ModellWagon R+Wagon R+
Generasjon
MM
Chassis
Hatchback, 5 dører
Antall seter
5
Drivstoff
Bensin
Registrert i Sverige
20
Aktuelle annonser
-
Gjennomsnittspris på aktuelle annonser
-
Den fullstendige listen over spesifikasjoner er skjult. Logg inn

Filter




Forklaring:Antall registrerte kjøretøy i Sverige Kjøretøy til salgs Gjennomsnittspris på aktuelle annonser (SEK)

Listen er skjult. Logg inn
Du har nådd antallet gratis søk per dag. Prøv igjen i morgen eller logge inn for ytterligare tillgång. Logg inn / registrer deg

Brukerbilder


Det finnes ingen brukerbilder av Suzuki Wagon R+ 2003.

Suzuki Wagon R+ 2003 i Sverige


Det er 20 registrerte Suzuki Wagon R+ 2003 i Sverige.

Formuesverdier


Det mangler informasjon om formuesverdien for Suzuki Wagon R+ 2003

Omtaler


Ingen brukeromtaler funnet
Skriv en omtale
Ingen flere brukeromtaler funnet