Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Volvo XC60
Annonsert pris
388 800 SEK
80 120 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2021
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-08-28
Status Aktiv
Dager til salgs 1
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av KPY99D


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Webblager Strängnäs
1
Kalkstensgatan 21A
645 47 Strängnäs, Sverige
Akkurat nå – stengt (10:00 - 18:00)

Lignende annonser


Volvo XC60 Recharge T6 AWD Momentum Pano H/K Drag Kamera
2021 / 123 400km
338 900 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseVolvo XC60 Recharge T6 AWD Momentum Pano H/K Drag Kamera
Volvo XC60 Recharge T6 AWD Inscription Pano Drag Kamera Värm
2021 / 75 710km
374 800 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseVolvo XC60 Recharge T6 AWD Inscription Pano Drag Kamera Värm
Volvo XC60 Recharge T6 R-Design Pano H/K Drag 360° Elstolar
2021 / 63 240km
434 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseVolvo XC60 Recharge T6 R-Design Pano H/K Drag 360° Elstolar
Volvo XC60 T6 341hk AWD Expression Pano Värm Drag Kamera
2021 / 60 820km
394 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseVolvo XC60 T6 341hk AWD Expression Pano Värm Drag Kamera
Volvo XC60 T6 AWD Inscription Exp H/K Panorama Drag B-Kamera
2021 / 148 720km
308 800 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseVolvo XC60 T6 AWD Inscription Exp H/K Panorama Drag B-Kamera
Volvo XC60 T6 AWD 341hk Inscription HuD BLIS Pano 360°-K
2021 / 143 110km
328 900 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseVolvo XC60 T6 AWD 341hk Inscription HuD BLIS Pano 360°-K