Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Volvo XC60
Annonsert pris
357 800 SEK
97 210 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2021
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-08-11
Status Aktiv
Dager til salgs 14
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av GBH56W


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Uppsala
Kungsgatan 103
753 18 Uppsala, Sverige
Akkurat nå – åpent (09:00 - 19:00)

Lignende annonser


Volvo XC60 Recharge T6 AWD Advanced Pano H/K Drag 360° Skinn
2021 / 113 110km
344 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseVolvo XC60 Recharge T6 AWD Advanced Pano H/K Drag 360° Skinn
Volvo XC60 T6 341hk AWD Expression Pano Värm Drag Kamera
2021 / 60 820km
394 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseVolvo XC60 T6 341hk AWD Expression Pano Värm Drag Kamera
Volvo XC60 T6 AWD Inscription Exp H/K Panorama Drag B-Kamera
2021 / 148 720km
308 800 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseVolvo XC60 T6 AWD Inscription Exp H/K Panorama Drag B-Kamera
Volvo XC60 T6 AWD Inscription Pano Skinn Värm Kamera Drag
2021 / 78 540km
388 900 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseVolvo XC60 T6 AWD Inscription Pano Skinn Värm Kamera Drag
Volvo XC60 T6 AWD 340hk Inscription Pano BLIS Kamera
2021 / 134 970km
324 900 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseVolvo XC60 T6 AWD 340hk Inscription Pano BLIS Kamera
Volvo XC60 T6 AWD 340hk Inscription  BLIS Pano 360°-K H/K
2021 / 125 700km
324 900 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseVolvo XC60 T6 AWD 340hk Inscription  BLIS Pano 360°-K H/K