Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Volvo V60
Annonsert pris
299 800 SEK
124 460 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
ModellVolvo V60
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2020
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-07-17
Status Solgt etter 50 dager (men annonsen er fortsatt aktiv)
Dager til salgs 71
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av ZTC10W


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Webblager Strängnäs
1
Kalkstensgatan 21A
645 47 Strängnäs, Sverige
Akkurat nå – åpent (10:00 - 18:00)

Lignende annonser


Volvo V60 D4 190hk AWD Inscription Värmare Skinn Drag
2020 / 148 670km
269 900 SEK

Bilforhandler
Östersund

Vis annonseVolvo V60 D4 190hk AWD Inscription Värmare Skinn Drag
Volvo V60 D4 190hk AWD Inscription Värmare Skinn Kamera Drag
2020 / 129 150km
304 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseVolvo V60 D4 190hk AWD Inscription Värmare Skinn Kamera Drag
Volvo V60 D4 AWD 190hk Momentum  Värmare Drag VOC Sensorer
2019 / 171 440km
228 900 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseVolvo V60 D4 AWD 190hk Momentum  Värmare Drag VOC Sensorer
Volvo V60 D4 AWD R-Design Panorama 360° HuD H/K Drag Läder
2019 / 127 460km
324 900 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseVolvo V60 D4 AWD R-Design Panorama 360° HuD H/K Drag Läder
Volvo V60 D4 190hk AWD Inscription Värmare Kamera Skinn Drag
2019 / 98 140km
314 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseVolvo V60 D4 190hk AWD Inscription Värmare Kamera Skinn Drag
Volvo V60 D4 AWD 2019 UUS294
2019 / 170 750km
219 800 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseVolvo V60 D4 AWD 2019 UUS294