Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Volvo EX30
Annonsert pris
409 800 SEK
18 880 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
GirkasseAutomatisk
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Blandet forbrukLogg inn
Årsmodell2025
DrivstoffLogg inn
RekkeviddeLogg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-07-09
Status Aktiv
Dager til salgs 76
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av SCS67P


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Bilbolaget, Gävle
5
Södra Kungsgatan 61
802 55 Gävle, Sverige
Telefonnummer: 026-65 57 00
Akkurat nå – åpent (09:00 - 18:00)
Autorisert forhandler av
Volvo

Lignende annonser


Volvo EX30 Twin Motor Performance Ultra Värm Pano H/K 360°
2025 / 24 590km
439 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseVolvo EX30 Twin Motor Performance Ultra Värm Pano H/K 360°
Volvo EX30 Twin Motor Performance Ultra Pano H/K Värmare 360
2024 / 16 560km
434 800 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseVolvo EX30 Twin Motor Performance Ultra Pano H/K Värmare 360
Volvo EX30 Twin Motor Performance Ultra Värmare Pano H/K 360
2024 / 19 740km
404 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseVolvo EX30 Twin Motor Performance Ultra Värmare Pano H/K 360
Volvo EX30 Twin Motor Performance 428hk Ultra Värm Pano H/K
2024 / 17 710km
409 800 SEK

Bilforhandler
Hisings Backa

Vis annonseVolvo EX30 Twin Motor Performance 428hk Ultra Värm Pano H/K