Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Volkswagen Golf
Annonsert pris
84 700 SEK
156 300 km
Se hele annonsen på
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (NEDC)Logg inn
Årsmodell2014
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (NEDC)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-08-17
Status Aktiv
Dager til salgs 7
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av FGB101


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Riddermark Bil, Länna
Nyckelvägen 2
142 50 Skogås, Sverige
Akkurat nå – åpent (09:00 - 19:00)

Lignende annonser


Volkswagen Golf 2014 NHK032
2014 / 187 950km
79 800 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseVolkswagen Golf 2014 NHK032
Volkswagen Golf 1.2 105hk Masters Adaptiv-Fart Sätesvärme
2015 / 160 630km
84 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseVolkswagen Golf 1.2 105hk Masters Adaptiv-Fart Sätesvärme
Volkswagen Golf 1.2 TSI Masters Dragkrok Kamera Adaptiv-Fart
2015 / 123 060km
104 800 SEK

Bilforhandler
Västerås

Vis annonseVolkswagen Golf 1.2 TSI Masters Dragkrok Kamera Adaptiv-Fart
Volkswagen Golf 2015 OMD744
2015 / 37 880km
139 900 SEK

Bilforhandler
Halmstad

Vis annonseVolkswagen Golf 2015 OMD744
Volkswagen Golf 2015 PTD413
2015 / 90 120km
114 800 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseVolkswagen Golf 2015 PTD413
Volkswagen Golf 2015 EOW383
2015 / 171 620km
84 800 SEK

Bilforhandler
Västerås

Vis annonseVolkswagen Golf 2015 EOW383