Tesla Model Y
Bildene kan ikke vises da annonsen ikke er aktiv lenger
Annonsert pris
409 299 SEK
70 600 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
GirkasseAutomatisk
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Blandet forbrukLogg inn
Årsmodell2024
DrivstoffLogg inn
RekkeviddeLogg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-09-10
Status Fjernet etter 4 dager
Dager til salgs 4
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av CBC39D


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ble funnet på


Merk! Annonsen på denne siden er ikke aktiv lenger.

bytbil.com
Be om kildemateriale

Selger


Riddermark Bil, Sundsvall
1
Bultgatan 20
853 50 Sundsvall, Sverige
Telefonnummer: 010-12 95 968
Akkurat nå – stengt (10:00 - 16:00)

Lignende annonser


Tesla Model Y Long Range AWD AP Pano Drag Ljus-Interiör MOMS
2024 / 78 260km
414 800 SEK

Bilforhandler
Västerås

Vis annonseTesla Model Y Long Range AWD AP Pano Drag Ljus-Interiör MOMS
Tesla Model Y Long Range AWD Pano Värmepump Kamera Drag Moms
2024 / 92 760km
394 800 SEK

Bilforhandler
Uppsala

Vis annonseTesla Model Y Long Range AWD Pano Värmepump Kamera Drag Moms
Tesla Model Y Long Range AWD Drag Autopilot 1 brukare
2024 / 21 330km
484 800 SEK

Bilforhandler
Järfälla

Vis annonseTesla Model Y Long Range AWD Drag Autopilot 1 brukare
Tesla Model Y Long Range AWD 514hk MOMS Adp-fart Drag
2024 / 57 580km
449 700 SEK

Bilforhandler
Örebro

Vis annonseTesla Model Y Long Range AWD 514hk MOMS Adp-fart Drag