Nissan Leaf
Bildene kan ikke vises da annonsen ikke er aktiv lenger
Annonsert pris
214 800 SEK
44 750 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Blandet forbrukLogg inn
Årsmodell2022
DrivstoffLogg inn
RekkeviddeLogg inn
Annonseinfo
Publisert 2025-12-01
Status Solgt etter 60 dager
Dager til salgs 61
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av ECL75N


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ble funnet på


Merk! Annonsen på denne siden er ikke aktiv lenger.

Riddermark Bil AB
(Riddermark Bil AB)
Be om kildemateriale

Selger


Riddermark Bil, Recharge Stockholm
Nyckelvägen 2
142 50 Skogås, Sverige
Telefonnummer: 08-360 826
Akkurat nå – stengt (10:00 - 16:00)

Lignende annonser


Nissan Leaf e+ 217hk N-Connecta 360° kamera Navi
2022 / 54 360km
198 900 SEK

Bilforhandler
Östersund

Vis annonseNissan Leaf e+ 217hk N-Connecta 360° kamera Navi
Nissan Leaf e+ 217hk Tekna BOSE 360° Navi Skinn CarPlay
2022 / 83 130km
199 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf e+ 217hk Tekna BOSE 360° Navi Skinn CarPlay
Nissan Leaf 2022 UMC17B
2022 / 93 990km
179 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseNissan Leaf 2022 UMC17B
Nissan Leaf e+ 217hk N-Connecta 360° Kamera Navi CarPlay
2021 / 65 820km
194 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf e+ 217hk N-Connecta 360° Kamera Navi CarPlay
Nissan Leaf e+ 217hk 62 kWh N-Connecta 360° kamera Rattvärme
2021 / 89 070km
179 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseNissan Leaf e+ 217hk 62 kWh N-Connecta 360° kamera Rattvärme
Nissan Leaf e+ 62 kWh 217hk Tekna BOSE 360° CarPlay Skinn
2020 / 68 660km
199 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf e+ 62 kWh 217hk Tekna BOSE 360° CarPlay Skinn