Bilder er skjulte.
Deler av Car.info er kun tilgjengelige for innloggede brukere. Logg inn
Nissan Leaf
Annonsert pris
125 995 SEK
98 500 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Blandet forbrukLogg inn
Årsmodell2019
DrivstoffLogg inn
RekkeviddeLogg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-09-14
Status Aktiv
Dager til salgs 11
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av UYK69T


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ligger på


Følg lenken for å se annonsen på:

Selger


Nordiska Bilhallen
Dåntorpsvägen 3
136 50 Jordbro, Sverige
Akkurat nå – stengt (10:00 - 16:00)

Lignende annonser


Nissan Leaf N-Connecta 360° Kamera Navi Rattvärme
2019 / 114 210km
134 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf N-Connecta 360° Kamera Navi Rattvärme
Nissan Leaf BOSE 360° Navi ISOFIX Kamera Skinn 360kr skatt
2019 / 130 740km
134 900 SEK

Bilforhandler
Hisings Backa

Vis annonseNissan Leaf BOSE 360° Navi ISOFIX Kamera Skinn 360kr skatt
Nissan Leaf 150hk Tekna BOSE 360° CarPlay Halvskinn Rattvärm
2019 / 87 060km
149 800 SEK

Bilforhandler
Norsborg

Vis annonseNissan Leaf 150hk Tekna BOSE 360° CarPlay Halvskinn Rattvärm
Nissan Leaf 150hk N-Connecta Värmare 360° CarPlay Navi
2021 / 72 570km
159 800 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseNissan Leaf 150hk N-Connecta Värmare 360° CarPlay Navi
Nissan Leaf 150hk Kamera Navi Rattvärme En Ägare
2018 / 116 320km
128 900 SEK

Bilforhandler
Täby

Vis annonseNissan Leaf 150hk Kamera Navi Rattvärme En Ägare
Nissan Leaf 40 kWh 150hk N-Connecta 360° Navi MOMS
2022 / 45 870km
174 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseNissan Leaf 40 kWh 150hk N-Connecta 360° Navi MOMS