Lexus UX
Bildene kan ikke vises da annonsen ikke er aktiv lenger
Annonsert pris
279 900 SEK
41 500 km
Kjøretøyinfo
UtstyrspakkerLogg inn
GirkasseAutomatisk
Akselerasjon, 0–100 km/tLogg inn
Drivstofforbruk (WLTP)Logg inn
Årsmodell2021
DrivstoffLogg inn
CO₂-utslipp (WLTP)Logg inn
Annonseinfo
Publisert 2026-04-18
Status Solgt etter 9 dager
Dager til salgs 5
Gjennomsnittlig salgstid for biler av denne modellen er dager (forhandler) og dager (privatpersoner). Antall dager henviser til vellykkede annonser

Historiske prisestimater


Begrenset tilgang
Logg inn

Indikativ verdivurdering av MNG10N


Prishistorikk


Begrenset tilgang
Logg inn

Lignende biler til salgs


Begrenset tilgang
Logg inn

Annonsen ble funnet på


Merk! Annonsen på denne siden er ikke aktiv lenger.

bytbil.com
Be om kildemateriale
Denne bilen kan være dekket av Lexus Select

Selger


Lindströms Bil, Jönköping
Granitvägen 2
553 03 Jönköping, Sverige
Telefonnummer: 036-440 16 00
Akkurat nå – stengt (09:00 - 18:00)
Autorisert forhandler av
ToyotaLexus

Lignende annonser


Lexus UX 250h 184hk Special Edition Skinn Kamera Navi
2021 / 40 330km
288 900 SEK

Bilforhandler
Hisings Backa

Vis annonseLexus UX 250h 184hk Special Edition Skinn Kamera Navi
Lexus UX 250h CVT 184hk P-sensor Bluetooth Farthållare
2021 / 54 800km
269 800 SEK

Bilforhandler
Linköping

Vis annonseLexus UX 250h CVT 184hk P-sensor Bluetooth Farthållare
Lexus UX 250h 184hk Comfort Teknik Kamera Rattvärme
2021 / 65 400km
274 800 SEK

Bilforhandler
Strängnäs

Vis annonseLexus UX 250h 184hk Comfort Teknik Kamera Rattvärme
Lexus UX UX 250h F Sport Skinn Kamera Rattvärme 184hk
2024 / 12 050km
349 800 SEK

Bilforhandler
Täby

Vis annonseLexus UX UX 250h F Sport Skinn Kamera Rattvärme 184hk
Lexus UX 250h 184hk Premium Kamera Rattvärme Skinn Navi
2020 / 74 750km
274 900 SEK

Bilforhandler
Hisings Backa

Vis annonseLexus UX 250h 184hk Premium Kamera Rattvärme Skinn Navi
Lexus UX 250h 184hk F Sport Kamera Skinn Rattvärme Navi Drag
2024 / 31 850km
324 800 SEK

Bilforhandler
Sundsvall

Vis annonseLexus UX 250h 184hk F Sport Kamera Skinn Rattvärme Navi Drag