Mercedes-Benz

Mercedes-Benz 230 Automatic, 3-trinn, 109hk, 1977 3-speed


Årsmodell
Mercedes-Benz 123 Sedan 1977
Serier / ModellW123123 Sedan
Generasjon
W123
Chassis
Sedan, 4 dører
Antall seter
5
Registrert i Norge
1
Aktuelle annonser
-
Gjennomsnittspris på aktuelle annonser
-
Den fullstendige listen over spesifikasjoner er skjult. Logg inn

Filter




Motorspesifikasjoner
Motor
230 Mercedes-Benz 123 Sedan 1977
Motorkonfigurasjon
2.3 I4
Ytelse
80 kW (109 hp)
Motortype
P
Bensin
Drivlinje
Tohjulsdrift
Topphastighet
165 km/t
Akselerasjon, 0–100 km/t
13.90 sek

Forklaring:Antall registrerte kjøretøy i Norge Kjøretøy til salgs Gjennomsnittspris på aktuelle annonser (NOK)

Listen er skjult. Logg inn
Du har nådd antallet gratis søk per dag. Prøv igjen i morgen eller logge inn for ytterligare tillgång. Logg inn / registrer deg

Brukerbilder


Det finnes ingen brukerbilder av Mercedes-Benz 230 Automatic, 3-trinn, 109hk, 1977.

Mercedes-Benz 230 Automatic, 3-trinn, 109hk, 1977 i Norge


Det er en registrert Mercedes-Benz 230 Automatic, 3-trinn, 109hk, 1977 i Norge.